Prosimo za razumevanje, če določene funkcije še niso povsem optimizirane.
Dobaviteljeva šifra: 61262
Lilie grelec za rezervoar UltraHeat - grelni element se enostavno prilepi na zunanjo površino dna rezervoarja. Deluje na principu grelnih visokotehnoloških filmskih trakov. Dodatna izloacija s peno in odlična toplotna prevodnost UltraHeat je varen pred pregrevanjem saj ima termostatsko nadzoravano "high-tech" varovalo s posebnim premazom. Primeren za rezervoarje za odpadno in pitno vodo različnih oblik. Grelec se vklopi če temperatura pade pod 7 ° C, pri 19 ° C pa prekine ogrevalni prices. Poraba 80,7W (5,7 Amp.). Zanesljiva rešititev pred zamrznitvijo vode v rezervoarjih (do 200 litrov) pri prikolicah in avtodomih!
12V

DOBAVLJIVOST
Ob naročilu bo izdelek v našem skladišču v 10 do 14 dneh. O točnem dobavnem roku boste obveščeni po oddaji naročila.| Dimenzije | 18,4 x 91,4 cm |
| Garancija | 12 mesecev |
| Servis | M Caravaning d.o.o, Poslovna cona A10, 4208 Šenčur |
| Dobaviteljeva številka | 61262 |
Morda vas zanima še ...
Prejmite ponudbe in informacije o novih produktih
NAROČITE SE NA NAŠ NEWSLETTER!
Prejmite ponudbe in informacije o novih produktih
NAROČITE SE NA NAŠ NEWSLETTER!
Plačilo s kreditnimi karticami
Nakup na obroke s
Leanpay in kartico Diners (samo v prodajalni)
Prevzem možen osebno v poslovalnici v
Šenčurju ali z dostavo Pošte Slovenije ali DPD
Hitra dostava Na posebno željo vam lahko naročeno blago dostavimo še isti dan
Poslovna cona A10,
4208 Šenčur, Slovenia
Id za ddv: SI66032083
Trr: SI56 2900 0005 1113 813;
UniCredit banka, BIC: BACXSI22
INFORMACIJE
DELOVNI ČAS
pon-pet 9:00-18:00 sobote 8.00-12.00 nedelje, prazniki zaprto© 2001-2026 - Vse pravice pridržane.
Produkcija: 2digital
Na spletnem mestu uporabljamo piškotke za izboljšanje vaše uporabniške izkušnje in zagotavljanje kakovostnih vsebin. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov.
Več o piškotkih